RengersArt-nl
  5. RengersArt-nl

RengersArt-nl

Lid sinds 2018 / Oss, Nederland

2 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!
Lucebert - Originele Oil stick drawings

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPimR

Eindtijd06-03-2022 om 22:38

Jaartal1962
TechniekStift
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Karel Appel - Christian Dotremont - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo kopen? Bied vanaf 300!
Karel Appel - Christian Dotremont - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPimR

Eindtijd06-03-2022 om 22:40

Jaartal1982
TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt