Rex2205
  5. Rex2205

Rex2205

Lid sinds 2019 / Putte, België

/ 20 verkochte items

Roger Van Akelijen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Roger Van Akelijen (1948) Belgisch Zonder titel
TechniekPotlood
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Herman Berserik - Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen kopen? Bied vanaf 65!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Bij wiegeliedje van Paul Van Ostayen
TechniekEts
Afmetingen32 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65