Lid sinds 2021 / Berkel en Rodenrijs, Nederland
13 aangeboden items / 39 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 22.5 x 37.7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 32 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 40 x 49 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 23.5 x 31.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 32.5 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 24 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 27 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 28.5 x 19.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 17 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20.3 x 17.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40.0 x 32.0 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 39 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 16 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |