Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

228 aangeboden items / 2991 verkochte items

FA. (171 x Favoriet)
228 aangeboden items door deze verkoper
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Montyn - Refugee, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea - Baadsters, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jan Montyn - Solitude, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn - Solitude, Radierung / Aquatinta

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1971
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Zuid-Franse visser, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Jan van Goethem - Dom van Pisa, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Goethem - Dom van Pisa, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jelle Hoogstra - Anloo, Drente, pastelkrijt op papier kopen? Bied vanaf 35!
Jelle Hoogstra - Anloo, Drente, pastelkrijt op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1986
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Goethem - Piazza San Marco, Venetië, pastelkrijt tekening op papier kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Goethem - Piazza San Marco, Venetië, pastelkrijt tekening op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets kopen? Bied vanaf 1!
Jeanne Bieruma Oosting - Duif en doffer, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
Miguel Ybanez - Abstracte compositie, gemengde techniek (ingelijst)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1991
Afmetingen71 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aad de Haas - Aan tafel !, linosnede (zeer netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
Aad de Haas - Aan tafel !, linosnede (zeer netjes ingelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ted Felen - Black Friday, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Ted Felen - Black Friday, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ted Felen - Strange Fruit II, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Ted Felen - Strange Fruit II, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Felix Waske - Komposition mit zwei Frauen, Aquatint-Radierung kopen? Bied vanaf 40!
Felix Waske - Komposition mit zwei Frauen, Aquatint-Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Uwe Brandi - Eine Wibbelmaschine, Radierung kopen? Bied vanaf 50!
Uwe Brandi - Eine Wibbelmaschine, Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Felix Waske - Komposition mit Figuren, Aquatint-Radierung kopen? Bied vanaf 35!
Felix Waske - Komposition mit Figuren, Aquatint-Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Peace, aquatint ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Peace, aquatint ets (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal2007
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen57 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andre Thomkins - Romdeutsch gedeutet, Radierung kopen? Bied vanaf 50!
Andre Thomkins - Romdeutsch gedeutet, Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dana Andreev - Persona, aquatint ets kopen? Bied vanaf 100!
Dana Andreev - Persona, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Interieur, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Kees Andrea - Harlekijn en jongens met vlieger, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Corneille - Rose tropique, litho kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Rose tropique, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dana Andreev - Japonistische man in traditionele kimono, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Dana Andreev - Japonistische man in traditionele kimono, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen21 cm x 23 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht4000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Herman den Brinker - Brug, object van gesoldeerd blik en draad kopen? Bied vanaf 1!
Herman den Brinker - Brug, object van gesoldeerd blik en draad

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

Jaartal1989
Afmetingen19 cm x 20 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht250 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jacques Van Den Abeele - Violonist, bronzen beeld (groot, zwaar) kopen? Bied vanaf 3250!
Jacques Van Den Abeele - Violonist, bronzen beeld (groot, zwaar)

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen185 cm x 45 cm x 35 cm (h x b x d)
Gewicht33000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Dana Andreev - Vrouw met baby, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 995!
Dana Andreev - Vrouw met baby, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen35 cm x 35 cm x 24 cm (h x b x d)
Gewicht9000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen13 cm x 20 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Pierre van Soest - Zittende vrouw, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 325!
Pierre van Soest - Zittende vrouw, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekBrons
Afmetingen12 cm x 6 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht500 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jean Houben - Man met kind, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 750!
Jean Houben - Man met kind, bronzen beeld

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekBrons
Afmetingen21 cm x 10 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht2500 g
GesigneerdHandgesigneerd
Piet Tuytel - Octagoon nr. 8, wandobject (unica) kopen? Bied vanaf 595!
Piet Tuytel - Octagoon nr. 8, wandobject (unica)

Beeld / Object

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
Afmetingen78 cm x 72 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht26000 g
GesigneerdHandgesigneerd

Aftersale items

Aftersale
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jef Diederen - Mooi hoofd, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan van Goethem - Skyline van Venetië, gemengde techniek op papier kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Goethem - Skyline van Venetië, gemengde techniek op papier

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans Meid - Drei Frauen am Wasserfall, ets (2e staat) kopen? Bied vanaf 85!
Hans Meid - Drei Frauen am Wasserfall, ets (2e staat)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts
Afmetingen52 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hen Euverman - Frankrijk, aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Hen Euverman - Frankrijk, aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRosser

TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Forrer - Vanitas, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan Forrer - Vanitas, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Coos Dieters - Open emmer, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Coos Dieters - Open emmer, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jurjen Fontein - Trippende figuren voor brandende piano, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
Jurjen Fontein - Trippende figuren voor brandende piano, zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Boosten - Aan tafel, ets kopen? Bied vanaf 30!
Ger Boosten - Aan tafel, ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Aftersale
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets kopen? Bied vanaf 30!
Kees Spermon - Portrait, droge naald ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1979
TechniekDroge Naald
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Rene Polak - Minos, aquatint ets (zeer kleine oplage) kopen? Bied vanaf 50!
Rene Polak - Minos, aquatint ets (zeer kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Arthur Stam - Bloemen, aquatint ets kopen? Bied vanaf 30!
Arthur Stam - Bloemen, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Poen de Wijs - Binnen- en buitenruimte, aquatint ets met reliëfdruk kopen? Bied vanaf 30!
Poen de Wijs - Binnen- en buitenruimte, aquatint ets met reliëfdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets kopen? Bied vanaf 95!
Ger Lataster - Figuur met kanon, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1990
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eduard Flor - Ster aan de hemel, ets kopen? Bied vanaf 30!
Eduard Flor - Ster aan de hemel, ets

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

TechniekVaria
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1978
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst