Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

217 aangeboden items / 1025 verkochte items

Kees Andrea - Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Kees Andrea (1914-2006) Nederlands Haan en geit, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Herman Brood - Barbra Streisand, offset litho kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Barbra Streisand, offset litho
TechniekOffset
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
€ 50
Franco Gentilini - Giardani incantati, litho kopen? Bied vanaf 55!
Franco Gentilini (1909-1981) Italiaans Giardani incantati, litho
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Anco van der Haar - Creo, litho kopen? Bied vanaf 65!
Anco van der Haar (1953) Nederlands Creo, litho
TechniekLitho
Afmetingen70 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Surrealistische compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Heinz Mack - Die Nacht der Wüste, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Heinz Mack (1931) Duits Die Nacht der Wüste, zeefdruk (groot)
Afmetingen105 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Jan Cremer - Victory USA 1963, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Victory USA 1963, zeefdruk
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Marius Bauer - De Sfinx van Gizeh, litho kopen? Bied vanaf 450!
Marius Bauer (1867-1932) Nederlands De Sfinx van Gizeh, litho
TechniekLitho
Afmetingen41 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Jan Cremer - 20 April 1990, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands 20 April 1990, zeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Gert & Uwe Tobias - Zonder titel, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 500!
Gert & Uwe Tobias (1973) Duits Zonder titel, zeefdruk (groot)
Afmetingen105 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Rob Scholte - De Angst!, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 295!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Angst!, zeefdruk (groot!)
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Friedrich Meckseper - Mechanischer Tisch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 250!
Friedrich Meckseper (1936) Duits Mechanischer Tisch, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Reiner Schwarz - Selbst, äffisch, litho kopen? Bied vanaf 50!
Reiner Schwarz (1940) Duits Selbst, äffisch, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dirkje Kuik - Doge studie Venetië, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 75!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Doge studie Venetië, ets (kleine oplage)
TechniekEts
Afmetingen49 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Cornelis Brandenburg - Utrecht, ets kopen? Bied vanaf 45!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Utrecht, ets
TechniekEts
Afmetingen31 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 45
Aad de Haas - Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf) kopen? Bied vanaf 145!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf)
Afmetingen46 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 145
Peter Vos - Gulzigheid, ets kopen? Bied vanaf 125!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gulzigheid, ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Bas van der Poll - Hand met sigaar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Bas van der Poll (1947) Nederlands Hand met sigaar, zeefdruk
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dennis Olsen - Self Portrait, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Self Portrait, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
€ 50
Jean René Bazaine - Abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jean René Bazaine (1904-2001) Abstracte compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Stan Klamer - Hier is het, ets kopen? Bied vanaf 60!
Stan Klamer (1951) Nederlands Hier is het, ets
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ruben Herrera - Compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Ruben Herrera (1943) Argentijns Compositie, zeefdruk
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Han Mes - Het masker, litho kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands Het masker, litho
TechniekLitho
Afmetingen40 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Cremer - Attila’s Bivak, litho kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940) Nederlands Attila’s Bivak, litho
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Fernand Leger - Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958) kopen? Bied vanaf 75!
Fernand Leger (1881-1955) Frans Abstracte compositie, originele dubbelpagina litho (1958)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 52 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75