Rosser
  5. Rosser

Rosser

Lid sinds 2013 / Diemen, Nederland

/ 1038 verkochte items

Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Copyright, zeefdruk (groot)
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Bas van der Poll - Hand met sigaar, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Bas van der Poll (1947) Nederlands Hand met sigaar, zeefdruk
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Peter Vos - Gulzigheid, ets kopen? Bied vanaf 125!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands Gulzigheid, ets
TechniekEts
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Ruben Herrera - Compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Ruben Herrera (1943) Argentijns Compositie, zeefdruk
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Han Mes - Het masker, litho kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands Het masker, litho
TechniekLitho
Afmetingen40 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Jan Cremer - Attila’s Bivak, litho kopen? Bied vanaf 195!
Jan Cremer (1940) Nederlands Attila’s Bivak, litho
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Reiner Schwarz - Selbst, äffisch, litho kopen? Bied vanaf 50!
Reiner Schwarz (1940) Duits Selbst, äffisch, litho
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Siet Zuyderland - Emplacement, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Emplacement, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)
Afmetingen65 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen71 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Ed van der Elsken - Karel Appel met Love Song (+ selfie Van der Elsken), gelatinezilverdruk kopen? Bied vanaf 275!
Ed van der Elsken (1925-1990) Nederlands Karel Appel met Love Song (+ selfie Van der Elsken), gelatinezilverdruk
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 275
1 bieding
Margret Wibmer - Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Margret Wibmer (1959) Oostenrijks Meltdown, Lambda print op dibond (prachtig ingelijst, groot)
TechniekC-Print
Afmetingen85 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Stan Klamer - Hier is het, ets kopen? Bied vanaf 60!
Stan Klamer (1951) Nederlands Hier is het, ets
TechniekEts
Afmetingen51 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Aad de Haas - Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf) kopen? Bied vanaf 145!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands Zwart-Wit, linosnede (gesigneerd door Aad de Haas zelf)
Afmetingen46 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 145
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Surrealistische compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Luuk Scholten - Witfigurig popfestival, linosnede kopen? Bied vanaf 45!
Luuk Scholten (1933) Nederlands Witfigurig popfestival, linosnede
Afmetingen58 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool kopen? Bied vanaf 250!
Han van Meegeren (1889-1947) Nederlands De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
TechniekHoutskool
Afmetingen49 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Lodewijk Schelfhout - Gezicht op Ajaccio, gewassen aquarel met pen (in originele lijst) kopen? Bied vanaf 1250!
Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Nederlands Gezicht op Ajaccio, gewassen aquarel met pen (in originele lijst)
Afmetingen70 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Niek van der Plas - Terras bij vallende avond, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1250!
Niek van der Plas (1949) Nederlands Terras bij vallende avond, olieverf op doek (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen101 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Herman Brood - D.M. Taxi, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 5750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands D.M. Taxi, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen101 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.750
Cole Morgan - Numbers & Letters, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 3750!
Cole Morgan (1950) Nederlands Amerikaans Numbers & Letters, gemengde techniek op doek (netjes ingelijst, groot)
Afmetingen105 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.750
Benoit van Innis - Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 1000!
Benoit van Innis (1960) Belgisch Une soirée détente, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst)
Afmetingen53 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Gilbert Baibay - Abstracte compositie, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 250!
Gilbert Baibay (1922-2021) Abstracte compositie, olieverf op doek
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 250
Martin Engelman - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Martin Engelman (1924-1992) Abstracte compositie, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Pit Morell - Wolkenbruch, Farbradierung kopen? Bied vanaf 35!
Pit Morell (1939) Duits Wolkenbruch, Farbradierung
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Henk Huig - Stilleven met speelkaarten, aquatint ets kopen? Bied vanaf 35!
Henk Huig (1934) Stilleven met speelkaarten, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Poppe Damave (1921-1988) Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Dennis Olsen - Surrealistic still life, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941) Surrealistic still life, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Michael Jepkes - Ezechiel, ets kopen? Bied vanaf 35!
Michael Jepkes (1938) Ezechiel, ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Helen van der Deen - Afscheidsrituelen V, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 40!
Helen van der Deen (1946) Afscheidsrituelen V, mezzotint ets
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wolfgang Gäfgen - Ohne Titel, Radierung / Aquatinta kopen? Bied vanaf 40!
Wolfgang Gäfgen (1935) Ohne Titel, Radierung / Aquatinta
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen45 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Joan Miro - Abstracte compositie, originele litho (1961) kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte compositie, originele litho (1961)
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 50
Aat Verhoog - Mannen en honden, litho kopen? Bied vanaf 45!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Mannen en honden, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Montyn - Ryogin-An Kyoto, aquatint ets kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ryogin-An Kyoto, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Henri Plaat - Compositie met doodles, litho kopen? Bied vanaf 45!
Henri Plaat (1936-2023) Nederlands Compositie met doodles, litho
TechniekLitho
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Walter Whall Battiss - Boys picking wild fruits, linosnede kopen? Bied vanaf 95!
Walter Whall Battiss (1906-1982) Engels Zuid-Afrikaans Boys picking wild fruits, linosnede
TechniekVaria
Afmetingen29 x 43 cm (h x b)
€ 95
Grietje Postma - Wilgenroosje, houtsnede kopen? Bied vanaf 225!
Grietje Postma (1961) Nederlands Wilgenroosje, houtsnede
Afmetingen27 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Alois Janak - Alois Janak - Schneeglöckchen, Aquatinta-Radierung kopen? Bied vanaf 195!
Alois Janak (1924) Tsjechisch Alois Janak - Sneeuwklokjes, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
David Haidle - Orchid matrix I, litho kopen? Bied vanaf 50!
David Haidle (1944) Amerikaans Orchid matrix I, litho
TechniekLitho
Afmetingen75 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Mart Kempers - Cinzano, litho kopen? Bied vanaf 55!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Cinzano, litho
TechniekLitho
Afmetingen77 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Fenneke van der Elst - Witte tulpen, zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Fenneke van der Elst (1950) Nederlands Witte tulpen, zeefdruk
Afmetingen63 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Frans Hollaardt - Boeket, gouache kopen? Bied vanaf 40!
Frans Hollaardt (1916-1993) Nederlands Boeket, gouache
TechniekGouache
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40