RvZ
  5. RvZ

RvZ

Lid sinds 2015 / Lelystad, Nederland

8 aangeboden items / 125 verkochte items

FA. (14 x Favoriet)
8 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981 kopen? Bied vanaf 675!
Hans Leyerzapf - "De boze winkelier"- olieverf op doek - 1981

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1981
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Rik van Iersel - olieverf op doek uit 1996 kopen? Bied vanaf 450!
Rik van Iersel - olieverf op doek uit 1996

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1996
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Roberto Matta - "Giaponesse" - inkt/viltstift op Japans papier - origineel! kopen? Bied vanaf 1400!
Roberto Matta - "Giaponesse" - inkt/viltstift op Japans papier - origineel!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1990
TechniekStift
Afmetingen28 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988 kopen? Bied vanaf 4500!
Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1988
Afmetingen76.3 cm x 66.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001 kopen? Bied vanaf 795!
Günther Förg - zonder titel (Gitterbild) - litho uit 2001

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRvZ

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Eugene Brands - zeer grote gouache uit 1964 kopen? Bied vanaf 1495!
Eugene Brands - zeer grote gouache uit 1964

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1964
TechniekGouache
Afmetingen92 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Aftersale
Nic Jonk - "Sedes sapientiae" - zeer fors bronzen beeld in zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 1495!
Nic Jonk - "Sedes sapientiae" - zeer fors bronzen beeld in zeer beperkte oplage

Beeld / Object

Geplaatst doorRvZ

TechniekBrons
Afmetingen36.5 cm x 24 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht6000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Klaas Gubbels - "Verlegen schaduwen" - complete portfolio kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels - "Verlegen schaduwen" - complete portfolio

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRvZ

Jaartal1981
Afmetingen39 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst