Lid sinds 2015 / Lelystad, Nederland
6 aangeboden items / 18 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 127.5 x 98 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 109 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 42 x 14 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 36.5 x 24 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 44.5 x 26.7 x 44.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |