SBGallery
  5. SBGallery

SBGallery

Lid sinds 2021 / Bruxelles, België

/ 98 verkochte items

Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 215
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Tapijt De pracht van de tropen kopen? Bied vanaf 2400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt De pracht van de tropen
TechniekTextiel
Afmetingen180 x 135 x 3 cm (h x b x d)
€ 2.400
Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tropisch festival, 1986
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Corneille - Antieke litho Vlucht van vogels 4/12 - 1960 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Antieke litho Vlucht van vogels 4/12 - 1960
TechniekLitho
Afmetingen68 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Corneille - De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist) kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De vrije vogel - Serigrafie op doek handgesigneerd (ingelist)
TechniekEts
Afmetingen78 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Corneille - Constantia, 1948 kopen? Bied vanaf 2500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Constantia, 1948
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Corneille - Tilly - Twee originele tekeningen, 1945 kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tilly - Twee originele tekeningen, 1945
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen20.5 x 27.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.500
Corneille - La Porteuse Orientale, 1946 kopen? Bied vanaf 1600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch La Porteuse Orientale, 1946
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen35 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.600
Corneille - Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50 kopen? Bied vanaf 155!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50
TechniekZilver
Afmetingen2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gewicht3.5 g
€ 155
Corneille - Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949 kopen? Bied vanaf 3250!
Corneille (1922-2010) Oude Cobra-tekening: De Badgasten - 1949
TechniekPotlood
Afmetingen29.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.250
Corneille - Wanda, 1943 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Wanda, 1943
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.000
Corneille - Schoonheid op de sofa, 2002 kopen? Bied vanaf 5500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Schoonheid op de sofa, 2002
Afmetingen73.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.500
Corneille - ingelijste litho De engel naar Rubens, 2002 kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho De engel naar Rubens, 2002
TechniekLitho
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Corneille - Auvers sur Oise : De Van-Gogh kerk Ingelijste litho met Studio stempel kopen? Bied vanaf 170!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Auvers sur Oise : De Van-Gogh kerk Ingelijste litho met Studio stempel
TechniekLitho
Afmetingen77 x 63 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Corneille - Tarragrafie op doek: De dame met de kat en Cobravogels kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tarragrafie op doek: De dame met de kat en Cobravogels
TechniekTerragravure
Afmetingen73 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Corneille - De dame met de hermelijn: Margherita - 1991 kopen? Bied vanaf 4000!
Corneille (1922-2010) De dame met de hermelijn: Margherita - 1991
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen88 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 4.000
Corneille - Tapijt La Traviata kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Tapijt La Traviata
TechniekTextiel
Afmetingen219 x 165 x 3 cm (h x b x d)
€ 2.000
Erwin de Vries - Originele gouache abstractie, 1972 kopen? Bied vanaf 650!
Erwin de Vries (1929-2018) Surinaams Nederlands Originele gouache abstractie, 1972
TechniekGouache
Afmetingen15 x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 650