Smoke
  5. Smoke

Smoke

Lid sinds 2011 / Gouda, Nederland

10 aangeboden items / 52 verkochte items

Anton Heyboer - "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8 kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Paradijsje" - 1953 - Plaat 9 x 16 cm - Afgebeeld boek Locher blz. 8
TechniekDroge Naald
Afmetingen34 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Anton Heyboer - "Kip" - Vetkrijt op geschept papier - 30 x 22 cm. kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Kip" - Vetkrijt op geschept papier - 30 x 22 cm.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Anton Heyboer - "Haringhaven IJmuiden" - Ets met kleur Hahnemühle papier - 40 x 50 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Haringhaven IJmuiden" - Ets met kleur Hahnemühle papier - 40 x 50 cm.
TechniekEts
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Anton Heyboer - "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm. kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "Cancan Danseres" - Krijt op Hahnemühle papier - 40 x 31 cm.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Anthon Hoornweg - Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 750!
Anthon Hoornweg (1948) Nederlands Bronzen beeld van een Egyptische Godheid - 1987 - 18/20 - Gesigneerd
TechniekBrons
Afmetingen22 x 18 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Bernard Aubertin - Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm kopen? Bied vanaf 650!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voitures dans le Feu - 2009 - Met catalogus en certificaat - 30 x 40 cm
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 650
Anton Heyboer - "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands "La Mère de Dieu" - Kleuren Ets (eerste staat) - 55 x 53 cm - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen55 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Rob Scholte - Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm kopen? Bied vanaf 395!
Rob Scholte (1958) Nederlands Lucifer in Paradise - Collage op paneel - 2006 - 61 x 61 cm
TechniekCollage
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 395
Rob Scholte - Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm kopen? Bied vanaf 200!
Rob Scholte (1958) Nederlands Embroidery "Schepen voor de Kust" - 2006 - Formaat 32 x 40 x 4 cm
Afmetingen49 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Rob Scholte - 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm kopen? Bied vanaf 300!
Rob Scholte (1958) Nederlands 2 x Paarden Embroideries - 2007 & 2008 - Formaat 49 x 26 x 4 cm
Afmetingen49 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300