Smoke
  5. Smoke

Smoke

Lid sinds 2011 / Muiden, Nederland

6 aangeboden items / 165 verkochte items

FA. (17 x Favoriet)
6 aangeboden items door deze verkoper
Jef Diederen - Mooi Hoofd - 7 litho's bij teksten Lucebert - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 175!
Jef Diederen - Mooi Hoofd - 7 litho's bij teksten Lucebert - gesigneerd en genummerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 750!
Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1965
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen48 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Ein Mensch ist....- Zeefdruk van een borduurwerk- gesigneerd kopen? Bied vanaf 175!
Daniel Spoerri - Ein Mensch ist....- Zeefdruk van een borduurwerk- gesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Die Hungrige Schildkröte - 2014 - Editie 50- Gesigneerd op achterzijde kopen? Bied vanaf 850!
Daniel Spoerri - Die Hungrige Schildkröte - 2014 - Editie 50- Gesigneerd op achterzijde

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1972
Afmetingen106 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst