Lid sinds 2011 / Gouda, Nederland
10 aangeboden items / 52 verkochte items
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 34 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 40 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 22 x 18 x 22 cm (h x b x d) |
Gewicht | 3000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 55 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 61 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Afmetingen | 49 x 26 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |