Solexico
  5. Solexico

Solexico

Lid sinds 2020 / Spaarndam Gem. Haarlem, Nederland

7 aangeboden items / 63 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
7 aangeboden items door deze verkoper
Geurt van Dijk - 5 ondeugende etsen / Zeer kleine oplage, handgesigneerd - 1973 kopen? Bied vanaf 1!
Geurt van Dijk - 5 ondeugende etsen / Zeer kleine oplage, handgesigneerd - 1973Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSolexico

Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Chris Tonbreeker - landschap - Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Chris Tonbreeker - landschap - Handgesigneerd.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSolexico

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Solex - Citya - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Solex - Citya - handgesigneerdSchilderij

Geplaatst doorSolexico

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst