Spiritual-art
  5. Spiritual-art

Spiritual-art

Lid sinds 2018 / Uitgeest, Nederland

5 aangeboden items / 4 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Kees Okx - Hoezo geen vrijheid. kopen? Bied vanaf 149!
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid.Schilderij
Geplaatst doorSpiritual-art
Afmetingen66 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Makkes - Ardennen. kopen? Bied vanaf 75!
Jan Makkes - Ardennen.Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSpiritual-art
Jaartal1967
TechniekAquarel
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - Skull kopen? Bied vanaf 149!
Peter Klashorst - SkullSchilderij
Geplaatst doorSpiritual-art
Jaartal2014
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Henri de Toulouse-Lautrec - Ami des Arts kopen? Bied vanaf 1!
Henri de Toulouse-Lautrec - Ami des ArtsKunstboeken
Geplaatst doorSpiritual-art
Jaartal1962
TechniekHardcover
Afmetingen29 cm x 24 cm (h x b)
Henri de Toulouse-Lautrec - Das Theater des Lebens kopen? Bied vanaf 1!
Henri de Toulouse-Lautrec - Das Theater des LebensKunstboeken
Geplaatst doorSpiritual-art
Jaartal1987
TechniekSoftcover
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)