Stationsider
  5. Stationsider

Stationsider

Lid sinds 2021 / Arnhem, Nederland

4 aangeboden items / 37 verkochte items

Paul Klee - "Das Universum Klee" - 2008 kopen? Bied vanaf 50!
Paul Klee (1879-1940) Zwitsers "Das Universum Klee" - 2008
TechniekSoftcover
Afmetingen29.5 x 24 cm (h x b)
€ 50
Gorinne Smit - Ets - Danseresje kopen? Bied vanaf 50!
Gorinne Smit (1883-1956) Nederlands Ets - Danseresje
TechniekEts
Afmetingen37 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Makonde - Man met zak - Ebbenhout kopen? Bied vanaf 30!
Makonde Man met zak - Ebbenhout
TechniekHout
Afmetingen48 x 22 x 11 cm (h x b x d)
€ 30
Uwe Poth - Land in Zicht / Onverborgenheden - Hardcover - 2018 kopen? Bied vanaf 50!
Uwe Poth (1946) Duits Nederlands Land in Zicht / Onverborgenheden - Hardcover - 2018
TechniekHardcover
Afmetingen29.5 x 23.7 cm (h x b)
€ 50