Strechgel
  5. Strechgel

Strechgel

Lid sinds 2012 / Utrecht, Nederland

2 aangeboden items / 718 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Kees Slegt - Abstracte kleurets uit 1988Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd 03-07-2022 om 22:33

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marc Pijnappels - Van Gogh kopen? Bied vanaf 35!
Marc Pijnappels - Van GoghGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd 11-10-2022 om 12:44

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst