Lid sinds 2012 / Utrecht, Nederland
5 aangeboden items / 171 verkochte items
Afmetingen | 51.5 x 48.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 55 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 40 x 40 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 4000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |