Lid sinds 2022 / Amsterdam, Nederland
3 aangeboden items / 30 verkochte items
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 59 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 33 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |