TheRetrohouse
  5. TheRetrohouse

TheRetrohouse

Lid sinds 2016 / wezemaal, België

1 aangeboden items / 33 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper
Henri Matthijs - schapen met herder kopen? Bied vanaf 750!
Henri Matthijs - schapen met herder

Geplaatst doorTheRetrohouse

Eindtijd 12-10-2022 om 22:45

Afmetingen95 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst