VeilingmeesterCollecties
  5. VeilingmeesterCollecties

VeilingmeesterCollecties

Lid sinds 2013 / Amstelveen, Nederland

178 aangeboden items / 30070 verkochte items

FA. (252 x Favoriet)
178 aangeboden items door deze verkoper
Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

Afmetingen93 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Dream team - Ingelijst kopen? Bied vanaf 120!
Ad Verstijnen - Zeefdruk, Dream team - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen88 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Meijer - Acryl op doek, Mattias (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Peter Meijer - Acryl op doek, Mattias (Groot)

Jaartal2013
Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anneke Peereboom - Zeefdruk, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Anneke Peereboom - Zeefdruk, Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1998
Afmetingen42 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ellen van Toor - Zeefdruk, Fruitschaal kopen? Bied vanaf 40!
Ellen van Toor - Zeefdruk, Fruitschaal

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen34 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Salentijn - Lot van vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - Lot van vier zeefdrukken

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Fenneke van der Elst - Litho, Delfts tegeltableau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Fenneke van der Elst - Litho, Delfts tegeltableau - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2004
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacob Herskind - Zeefdruk, Osram - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Jacob Herskind - Zeefdruk, Osram - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen88 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
George Heidweiller - Zeefdruk, Cityscape - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
George Heidweiller - Zeefdruk, Cityscape - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen63 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Maurice Kulsen - Foto, Attic - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Kulsen - Foto, Attic - Ingelijst

Fotografie

TechniekC-Print
Afmetingen93 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Darjeeling lady kopen? Bied vanaf 50!
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Darjeeling lady

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen83 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Kakelvers kopen? Bied vanaf 50!
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Kakelvers

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image kopen? Bied vanaf 300!
Hans Vanhorck - Olieverf op doek, Abstract image

Jaartal2003
Afmetingen85 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Clemens Briels - Zeefdruk, Zonder titel III kopen? Bied vanaf 100!
Clemens Briels - Zeefdruk, Zonder titel III

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2005
Afmetingen33 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Zeebanket kopen? Bied vanaf 50!
Yvonne Zomerdijk - Zeefdruk, Zeebanket

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen51 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alfred Degens - Lambdaprint, Yam Yum - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Alfred Degens - Lambdaprint, Yam Yum - Ingelijst (Groot)

Fotografie

Jaartal2004
TechniekDigitale Print
Afmetingen53 cm x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wil Willemsen - Zeefdruk, The red management kopen? Bied vanaf 60!
Wil Willemsen - Zeefdruk, The red management

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen74 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Spoleto I kopen? Bied vanaf 1!
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Spoleto I

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen79 cm x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Meijer - Acryl op doek, Holland (Groot) kopen? Bied vanaf 450!
Peter Meijer - Acryl op doek, Holland (Groot)

Jaartal2010
Afmetingen57 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem van Scheijndel - Acryl op doek, Why the yellow - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 750!
Willem van Scheijndel - Acryl op doek, Why the yellow - Ingelijst (Groot)

Jaartal2003
Afmetingen106 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Munnik - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Peter Munnik - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Afmetingen103 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Stips - Zeefdruk, Mijn horizon jouw horizon - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Wouter Stips - Zeefdruk, Mijn horizon jouw horizon - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Acryl op doek, Landschap (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Ronald Boonacker - Acryl op doek, Landschap (Groot)

Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jeroen Gerlofsma - Zeefdruk, Smak - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Jeroen Gerlofsma - Zeefdruk, Smak - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen92.5 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Bollaert - Foto, Depth of Art Sanitation - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Bollaert - Foto, Depth of Art Sanitation - Ingelijst

Fotografie

TechniekDigitale Print
Afmetingen92.5 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen70 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Peter Meijer - Acryl op doek, Waddenzee - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
Peter Meijer - Acryl op doek, Waddenzee - Ingelijst (Zeer groot)

Jaartal2011
Afmetingen114 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders - Kleurenets, Apollo Thirteen 1 - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2008
TechniekEts
Afmetingen103 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Meijer - Acryl op doek, Danseres (Groot) kopen? Bied vanaf 400!
Peter Meijer - Acryl op doek, Danseres (Groot)

Jaartal2003
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Robin Noorda - Foto, Oude Gracht (Utrecht) - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
Robin Noorda - Foto, Oude Gracht (Utrecht) - Ingelijst (Groot)

Fotografie

Jaartal2014
TechniekC-Print
Afmetingen103 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerdine Duijsens-Kroeze - Acryl op doek, Ad fundum (Groot) kopen? Bied vanaf 600!
Gerdine Duijsens-Kroeze - Acryl op doek, Ad fundum (Groot)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Verdoes - Giclée, India 7 kopen? Bied vanaf 35!
Mark Verdoes - Giclée, India 7

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal2012
TechniekGiclée
Afmetingen88.5 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frits van Eeden - Giclée op doek, Koeien trio kopen? Bied vanaf 120!
Frits van Eeden - Giclée op doek, Koeien trio

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Robin Noorda - Foto, Oude Haven (Rotterdam) - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
Robin Noorda - Foto, Oude Haven (Rotterdam) - Ingelijst (Groot)

Fotografie

Jaartal2014
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tineke Looman - Zeefdruk, Power in Red - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tineke Looman - Zeefdruk, Power in Red - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen110 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Early spring in Zeeland - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen83 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marc Langer - Giclée, Deck - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Marc Langer - Giclée, Deck - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Vaca IV (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Valentin Bakardjiev - Olieverf op doek, Vaca IV (Groot)

Jaartal2008
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Alexander Vogels - Gemengde techniek op papier, Waterdrinker - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Alexander Vogels - Gemengde techniek op papier, Waterdrinker - Ingelijst

Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Selwyn Senatori - Zeefdruk, Table for two (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Selwyn Senatori - Zeefdruk, Table for two (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen53 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Alain Berck Vitz - Zeefdruk, Meditation Man - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Alain Berck Vitz - Zeefdruk, Meditation Man - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen93 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - Acryl op doek, Canyon land (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 600!
Hans Vanhorck - Acryl op doek, Canyon land (Zeer groot)

Jaartal2003
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Marco Kooiman - Acryl op doek, A dorso di mulo (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Marco Kooiman - Acryl op doek, A dorso di mulo (Groot)

Afmetingen93 cm x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erica Nass - Acryl op doek, Dreams to remember - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Erica Nass - Acryl op doek, Dreams to remember - Ingelijst (Groot)

Afmetingen107 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erica Nass - Acryl op doek, Such as hame - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Erica Nass - Acryl op doek, Such as hame - Ingelijst (Groot)

IngelijstIngelijst
Walter Rast - Gemengde techniek op doek, De vrolijke boot - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 170!
Walter Rast - Gemengde techniek op doek, De vrolijke boot - Ingelijst (Groot)

Jaartal2001
Afmetingen27 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemetjes (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op doek, Bloemetjes (Groot)

Afmetingen100 cm x 140 cm (h x b)
IngelijstOp Spieraam
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Regentessebrug kopen? Bied vanaf 35!
Valentin Bakardjiev - Zeefdruk, Regentessebrug

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen60 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jean Ruiter - Fotografie, Hoshun-in (butterfly), (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 35!
Jean Ruiter - Fotografie, Hoshun-in (butterfly), (Zeer groot)

Fotografie

TechniekDigitale Print
Afmetingen92 cm x 191 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Els Fleer - Aquarel op papier, Zonder titel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Jaartal1982
TechniekAquarel
Afmetingen40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst