Bert Houweling (1949) Foto, Santorini VI - Ingelijst
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 83 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50