Alexander Schabracq (1957) Grafiekpoeder over onzichtbare drukinkt, Des femmes disparaissent - Ingelijst
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 70