X-ART
  5. X-ART

X-ART

Lid sinds 2021 / Lier, België

6 aangeboden items / 17 verkochte items

Bram van Velde - Litho - Compositie in paars kopen? Bied vanaf 84!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Litho - Compositie in paars
TechniekLitho
Afmetingen59 x 78 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 84