Zaansgroen
  5. Zaansgroen

Zaansgroen

Lid sinds 2017 / Zaandam, Nederland

35 aangeboden items / 366 verkochte items

Hannes Kuiper - zeefdruk - Nature's Love - 21960 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands zeefdruk - Nature's Love - 21960
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hannes Kuiper - zeefdruk - Flying High - 21959 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands zeefdruk - Flying High - 21959
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Hans Ligteringen - olieverf - Zonder titel II kopen? Bied vanaf 35!
Hans Ligteringen (1957) Nederlands olieverf - Zonder titel II
Afmetingen65 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 35
Shunyam - Hart 138/300 - ingelijst - 24039 kopen? Bied vanaf 50!
Shunyam (1953) Nederlands Hart 138/300 - ingelijst - 24039
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Gerbrand Volger - pastelkrijt op papier - Dansfeest (unicum) - INGELIJST - 24791 kopen? Bied vanaf 125!
Gerbrand Volger (1940) Nederlands pastelkrijt op papier - Dansfeest (unicum) - INGELIJST - 24791
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Arthur Stam - kleuren ets / aquatint - Boontjes E.A. II/V - ingelijst - 22264 kopen? Bied vanaf 65!
Arthur Stam (1953) Nederlands kleuren ets / aquatint - Boontjes E.A. II/V - ingelijst - 22264
TechniekEts
Afmetingen61 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Joub Wiertz - olieverf - Westeinderplassen met zicht op Watertoren Aalsmeer - ZEER GROOT kopen? Bied vanaf 450!
Joub Wiertz (1893-1966) Nederlands olieverf - Westeinderplassen met zicht op Watertoren Aalsmeer - ZEER GROOT
Afmetingen93 x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 450
John Lie a Fo - kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350 kopen? Bied vanaf 125!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams kleurets - Demande pour d'une serieus 1/1 - 22350
TechniekEts
Afmetingen63 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Jaap Stellaart - acryl op paneel - Stellartitus [unicum] - ingelijst - 24798 kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands acryl op paneel - Stellartitus [unicum] - ingelijst - 24798
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Barend Sibie - olieverf - Watermolen Schermerhorn - 23610 kopen? Bied vanaf 120!
Barend Sibie (1912-2001) Nederlands olieverf - Watermolen Schermerhorn - 23610
Afmetingen54 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 120
Jaap Stellaart - acryl op paneel - De Fantast [unicum] - ingelijst - 24797 kopen? Bied vanaf 350!
Jaap Stellaart (1920-1992) Nederlands acryl op paneel - De Fantast [unicum] - ingelijst - 24797
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Saskia Bremer - acryl op doek - One apple a day ... [unicum] - 24019 kopen? Bied vanaf 225!
Saskia Bremer (1964) Nederlands acryl op doek - One apple a day ... [unicum] - 24019
Afmetingen81 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 225
Saskia Bremer - acryl op papier - Beautiful People [unicum] - 24020 kopen? Bied vanaf 30!
Saskia Bremer (1964) Nederlands acryl op papier - Beautiful People [unicum] - 24020
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 30
Gerrit N. Woudt - olieverf schilderij - 'Boerdery te Schweiberg Zuid Limburg' - ingelijst - 23452 kopen? Bied vanaf 75!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands olieverf schilderij - 'Boerdery te Schweiberg Zuid Limburg' - ingelijst - 23452
Afmetingen76 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Hannes Kuiper - zeefdruk - Love Boat - 21965 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands zeefdruk - Love Boat - 21965
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Johannes Hessel Brolsma - aquarel - Rivierenlandschap - 21534 kopen? Bied vanaf 95!
Johannes Hessel Brolsma (1909-1990) Nederlands aquarel - Rivierenlandschap - 21534
TechniekAquarel
Afmetingen14 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Hisako Viruly Abe - ets - Dry Flowers II 11/25 - van de Japanse Hisako Viruly Abé - 21906 kopen? Bied vanaf 95!
Hisako Viruly Abe (1934) Japans Nederlands ets - Dry Flowers II 11/25 - van de Japanse Hisako Viruly Abé - 21906
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Selma Timmerman - houtsnede - Appelbloesem - 23579 kopen? Bied vanaf 65!
Selma Timmerman (1951) Nederlands houtsnede - Appelbloesem - 23579
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 65
Peter Bes - ets / aquatint - Hotel du Lac 17/100 - 23437 kopen? Bied vanaf 75!
Peter Bes (1945) Nederlands ets / aquatint - Hotel du Lac 17/100 - 23437
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Joan Francois Obbes - ets - Naaldbos - ingelijst - 23587 kopen? Bied vanaf 65!
Joan Francois Obbes (1869-1963) Nederlands ets - Naaldbos - ingelijst - 23587
TechniekEts
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Jan-Kees Vergouw - acryl op paneel - Feniks uit 1983 - 23449 kopen? Bied vanaf 95!
Jan-Kees Vergouw (1948) Nederlands acryl op paneel - Feniks uit 1983 - 23449
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 95
Lydia Oerlemans - prachtige aquatint Horizon 14/20 - ingelijst - 24044 kopen? Bied vanaf 100!
Lydia Oerlemans (1944-2005) Nederlands prachtige aquatint Horizon 14/20 - ingelijst - 24044
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Rien Goené - olieverf uit 1954 - Nijverdal - INGELIJST - 23529 kopen? Bied vanaf 590!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands olieverf uit 1954 - Nijverdal - INGELIJST - 23529
Afmetingen44 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 590
Jose van Tubergen - kleurets - Abstract 1/1 - 22308 - GROOT kopen? Bied vanaf 45!
Jose van Tubergen (1946) Nederlands kleurets - Abstract 1/1 - 22308 - GROOT
TechniekEts
Afmetingen86 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Georg Ruijter - Compositie 5 [unicum] - ingelijst - 21946 kopen? Bied vanaf 375!
Georg Ruijter (1913-1982) Nederlands Compositie 5 [unicum] - ingelijst - 21946
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 375
Georg Ruijter - Compositie [unicum] - 21954 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Georg Ruijter (1913-1982) Nederlands Compositie [unicum] - 21954 - ingelijst
Afmetingen83 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 325
Cyril Lixenberg - Zeefdruk op dibond - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 70!
Cyril Lixenberg (1932-2015) Nederlands Zeefdruk op dibond - Geometrische compositie
Afmetingen61 x 61 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 70