Lid sinds 2019 / Hamont - Achel, België
17 aangeboden items / 72 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 50 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 47 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 73 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 61 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 43 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 90 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 108 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 85.5 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 79 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 61 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquagravure |
Afmetingen | 94 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 81 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |