advanriel
  5. advanriel

advanriel

Lid sinds 2011 / LEIDSCHENDAM, Nederland

13 aangeboden items / 259 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)
13 aangeboden items door deze verkoper
Ad van Riel - Summer Tunes kopen? Bied vanaf 250!
Ad van Riel - Summer TunesSchilderij
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal2011
Afmetingen26 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1941
TechniekLitho
Afmetingen37.5 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Bloeiende cactus) kopen? Bied vanaf 120!
Aart van Dobbenburgh - Z.t. (Bloeiende cactus)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1928
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad van Riel - "Boat" kopen? Bied vanaf 75!
Ad van Riel - "Boat"Schilderij
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal2017
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Cornelis Brandenburg - Groenburgwal CB010M kopen? Bied vanaf 45!
Cornelis Brandenburg - Groenburgwal CB010MGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Vogelnest 4/25 kopen? Bied vanaf 50!
Aart van Dobbenburgh - Vogelnest 4/25Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1930
TechniekLitho
Afmetingen43 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jac. de Beer - Heemskerk kopen? Bied vanaf 35!
Jac. de Beer - HeemskerkGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Afmetingen33 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Reinder Homan - Z.t. (E.A. 6/30) kopen? Bied vanaf 300!
Reinder Homan - Z.t. (E.A. 6/30)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen46 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schonk - Z.t. (vaas met tulpen en irissen) kopen? Bied vanaf 300!
Jan Schonk - Z.t. (vaas met tulpen en irissen)Schilderij
Geplaatst dooradvanriel
Afmetingen96.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aart van Dobbenburgh - Marthy kopen? Bied vanaf 50!
Aart van Dobbenburgh - MarthyGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen68.5 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Leidschegracht CB118M kopen? Bied vanaf 200!
Cornelis Brandenburg - Leidschegracht CB118MGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cornelis Brandenburg - Keizersgracht - Reguliersgracht CB115M kopen? Bied vanaf 180!
Cornelis Brandenburg - Keizersgracht - Reguliersgracht CB115MGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooradvanriel
TechniekEts
Afmetingen67 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst