advanriel
  5. advanriel

advanriel

Lid sinds 2011 / LEIDSCHENDAM, Nederland

6 aangeboden items / 59 verkochte items

Rineke Kop - Zonder titel. 1993 kopen? Bied vanaf 60!
Rineke Kop (1951) Nederlands Zonder titel. 1993
Afmetingen57 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Ad van Riel - Sight (7) kopen? Bied vanaf 180!
Ad van Riel (1959) Nederlands Sight (7)
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 180
Ad van Riel - Blaze kopen? Bied vanaf 200!
Ad van Riel (1959) Nederlands Blaze
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Ad van Riel - Panorama (7) kopen? Bied vanaf 50!
Ad van Riel (1959) Nederlands Panorama (7)
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Guzzini - Schalencombinatie kopen? Bied vanaf 50!
Guzzini Italiaans Schalencombinatie
Afmetingen35 x 21 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht400 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Aart van Dobbenburgh - Zonder titel (viooltjes) kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Zonder titel (viooltjes)
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60