h-g-art
  5. h-g-art

h-g-art

Lid sinds 2013 / Haarlem, Nederland

4 aangeboden items / 103 verkochte items

Pieter Dupont - Omnibuspaarden, Parijs kopen? Bied vanaf 190!
Pieter Dupont (1870-1911) Nederlands Omnibuspaarden, Parijs
TechniekEts
Afmetingen56 x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 190
Leon Spierenburg - Twee botters kopen? Bied vanaf 580!
Leon Spierenburg (1952) Nederlands Twee botters
Afmetingen67 x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 580
Germaine Boy - Portret elegante dame met voile kopen? Bied vanaf 250!
Germaine Boy (1885-1971) Frans Portret elegante dame met voile
TechniekGouache
Afmetingen64.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Walter Farndon - Herfst in berglandschap met rivier kopen? Bied vanaf 550!
Walter Farndon (1876-1964) Amerikaans Engels Herfst in berglandschap met rivier
Afmetingen46.5 x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 550