amnon_de
  5. amnon_de

amnon_de

Lid sinds 2012 / Stutgart, Duitsland

41 aangeboden items / 13 verkochte items

Erich wegner - Tusche und Feder auf graubraunem Papier kopen? Bied vanaf 1690!
Erich wegner (1899-8211) Tusche und Feder auf graubraunem Papier
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen46.5 x 53.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.690
Bela Kadar - Aus der Zeit des Sturms bei Herwarth Walden kopen? Bied vanaf 2900!
Bela Kadar (1877-1956) Aus der Zeit des Sturms bei Herwarth Walden
TechniekHoutskool
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.900
Bohumil Kubista - PROSBA. Original Holzschnitt kopen? Bied vanaf 370!
Bohumil Kubista (1984-1919) Tsjechisch Originele houtsnede
Afmetingen29 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 370
Fritz Heubner - Die fragwürdigen Tipps der Heiligen, Karikatur kopen? Bied vanaf 370!
Fritz Heubner (1886-1974) Die fragwürdigen Tipps der Heiligen, Karikatur
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 370
Jan Saudek - Hey Joe, Nr.134 Gelatinesilberabzug handkoloriert kopen? Bied vanaf 1900!
Jan Saudek (1935) Tsjechisch Hey Joe, nr. 134 Gelatinezilverdruk, met de hand ingekleurd
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen39 x 30.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 1.900
Berga Joaquim DOMENE - Herz 4 Dame kopen? Bied vanaf 180!
Berga Joaquim DOMENE (1948) Italiaans Herz 4 Dame
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Gerhard Rühm - i am (not here)! Skulptur kopen? Bied vanaf 580!
Gerhard Rühm (1930) Oostenrijks i am (not here)! Skulptur
TechniekHout
Afmetingen21 x 9.5 x 9.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 580
Ryszard & Marek Ramski - Vase mit hellem Überfang kopen? Bied vanaf 480!
Ryszard & Marek Ramski Vase mit hellem Überfang
Afmetingen32.2 x 18 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 480
Carsten Nicolai - Im Inneren frisst das Helle das Dunkle, 1992. kopen? Bied vanaf 350!
Carsten Nicolai (1965) Duits Binnen eet het licht het donker, 1992, houtsnede op dun Japans papier
Afmetingen97 x 64.5 cm (h x b)
€ 350
Carsten Nicolai - Im Inneren frisst das Helle das Dunkle, 1991 kopen? Bied vanaf 350!
Carsten Nicolai (1965) Duits Binnen eet het licht het donker, 1991
Afmetingen97 x 65 cm (h x b)
€ 350
Carsten Nicolai - Im Inneren frisst das Helle das Dunkle, 1992 kopen? Bied vanaf 350!
Carsten Nicolai (1965) Duits Binnen eet het licht het donker, 1992
Afmetingen97 x 65 cm (h x b)
€ 350
Sigrid Nienstedt - Landschaft mit Bäumen, 1995 Acryl auf Holz kopen? Bied vanaf 390!
Sigrid Nienstedt (1962) Duits Landschap met bomen, 1995 Acryl op hout
Afmetingen77.2 x 67.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 390
Sigrid Nienstedt - Landschaft mit rotem Haus, 1995 Acryl auf Holz kopen? Bied vanaf 390!
Sigrid Nienstedt (1962) Duits Landschap met een rood huis, 1995 acryl op hout
Afmetingen67.5 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 390
Edvard Frank - Edvard Frank, Akt Aquarell auf dünnem Karton, 1948 kopen? Bied vanaf 890!
Edvard Frank (1909-1972) Edvard Frank, Akt Aquarell auf dünnem Karton, 1948
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 59.5 cm (h x b)
DragerKarton
€ 890
Marc Lalique - LALIQUE 'Sylvie' Love Birds kopen? Bied vanaf 670!
Marc Lalique (1900-1977) LALIQUE 'Sylvie' Love Birds
Afmetingen21 x 17.5 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2500 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 670
Lambert Maria WINTERSBERGER - Kreidezeichnung, 1971. kopen? Bied vanaf 490!
Lambert Maria WINTERSBERGER (1941-2013) Duits Krijttekening, 1971.
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50.2 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 490
Eugen Spiro - König Ferdinand von Bulgarien. Lithographie kopen? Bied vanaf 180!
Eugen Spiro (1874-1972) Duits Amerikaans König Ferdinand von Bulgarien. Lithographie
TechniekLitho
Afmetingen40 x 34 cm (h x b)
€ 180
Hans Gött - Nackte Tatsachen, 1923, AKT kopen? Bied vanaf 290!
Hans Gött (1883-1974) Duits Nackte Tatsachen, 1923, AKT
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen28 x 21.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 290
Jacques Decaux - Kalligraphie, 1972 kopen? Bied vanaf 90!
Jacques Decaux (1918) Frans Kalligraphie, 1972
Afmetingen52 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Erich Büttner - Original Litho 1917 kopen? Bied vanaf 235!
Erich Büttner (1889-1936) Original Litho 1917
TechniekLitho
Afmetingen33 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 235
Davidson Knowles - DAVIDSON KNOWLES, Landschaft mit Kühen kopen? Bied vanaf 1750!
Davidson Knowles (1879-1909) DAVIDSON KNOWLES, Landschaft mit Kühen
Afmetingen94 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Emil Filla - Radierung Löwe, ein Pferd anfallend. kopen? Bied vanaf 570!
Emil Filla (1882-1953) Tsjechisch Ets leeuw die een paard aanvalt.
TechniekEts
Afmetingen19.1 x 15.1 cm (h x b)
€ 570
Bernd Völkle - Original Farbserigrafie o.T., 1968 kopen? Bied vanaf 150!
Bernd Völkle (1940) Duits Original Farbserigrafie o.T., 1968
Afmetingen56.2 x 45.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Edvard Frank - Gouache/Aquarell auf dünnem Karton 1946 kopen? Bied vanaf 590!
Edvard Frank (1909-1972) Gouache/Aquarell auf dünnem Karton 1946
Afmetingen57 x 46 cm (h x b)
€ 590
Horst Antes - Zeit Räume kopen? Bied vanaf 1350!
Horst Antes (1936) Duits Zeit Räume
TechniekAquarel
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.350
Maria Skowronska - schatten kopen? Bied vanaf 1380!
Maria Skowronska (1948-1922) Pools schaduw
Afmetingen92 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.380
Frantisek Tavik Simon - Allegorie kopen? Bied vanaf 1450!
Frantisek Tavik Simon (1877-1942) Tsjechisch Frans Allegorie
TechniekKeramiek
Afmetingen47 x 40 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.450
Kuno Gonschior - Original Farbserigraphie 1975 Ohne Titel kopen? Bied vanaf 290!
Kuno Gonschior (1935-2010) Duits Original Farbserigraphie 1975 Ohne Titel
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 290
Leo Kahn - Akko 1935 kopen? Bied vanaf 320!
Leo Kahn (1894-1983) Duits Israëlisch Akko 1935
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 320
Julius Wolfgang Schülein - Original 1916 kopen? Bied vanaf 220!
Julius Wolfgang Schülein (1881-1970) Duits Origineel 1916
TechniekAquarel
Afmetingen33 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
Max Schwerdtfeger - wow Aquarell, eine wäscherin kopen? Bied vanaf 140!
Max Schwerdtfeger (1881) wow Aquarell, eine wäscherin
TechniekAquarel
Afmetingen12.5 x 11.5 cm (h x b)
€ 140
Max Liebermann - Liebermann. 1922 - 30 Holzschnitt-Zeichn. kopen? Bied vanaf 1499!
Max Liebermann (1847-1935) Liebermann. 1922 - 30 Holzschnitt-Zeichn.
Afmetingen39 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.499
Amelie Ruths - Hamburg, unten rechts mit Bleistift signiert kopen? Bied vanaf 110!
Amelie Ruths (1871-1956) Duits Hamburg, rechtsonder met potlood gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 110
Heinz Mack - Original Farbserigraphie, signiert und datiert: Mack 90 kopen? Bied vanaf 7600!
Heinz Mack (1931) Duits Originele kleurenzeefdruk, gesigneerd en gedateerd: Mack 90
Afmetingen125 x 95 cm (h x b)
€ 7.600
Lyonel Feininger - Kreuzende Segelschiffe II. kopen? Bied vanaf 1780!
Lyonel Feininger (1871-1956) Amerikaans Cruisezeilschepen II.
Afmetingen35.2 x 46.4 cm (h x b)
€ 1.780
Arthur R. Freedlander - Arthur R. Freedlander , Aquarell Stadtlandschaft mit Brücke kopen? Bied vanaf 1450!
Arthur R. Freedlander (1875-1940) Amerikaans Arthur R. Freedlander, aquarel stadslandschap met brug
TechniekAquarel
Afmetingen43.6 x 60.1 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.450
Laszlo Moholy-Nagy - Silbergelatineabzug auf Papier House Painting in Switzerland kopen? Bied vanaf 2199!
Laszlo Moholy-Nagy (1895-1946) Silbergelatineabzug auf Papier House Painting in Switzerland
Afmetingen50.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.199