Gilou Brillant (1935) ZONDER TITEL ondertekend 1975.
Techniek | Ets |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
€ 150