Franz Lauter (1947) zonder titel
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 40
Lid sinds 2020 / Gent, België
20 aangeboden items / 13 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 21.5 x 24 cm (h x b) |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 26.5 x 17.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 43.5 x 32 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 26.5 x 18 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 27 x 18 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 36 x 52 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 52 x 36 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 37 x 52 cm (h x b) |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 35.5 x 42 cm (h x b) |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 35 x 43 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Techniek | Litho |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 34.5 x 41 cm (h x b) |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 34 x 42 cm (h x b) |
Techniek | Handgekleurd |
Afmetingen | 17.5 x 25.5 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 47 x 68 cm (h x b) |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 45.5 x 32 cm (h x b) |
Afmetingen | 64 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |