art_vde
  5. art_vde

art_vde

Lid sinds 2015 / Oudenaarde, België

1 aangeboden items / 5 verkochte items

Jean Dewasne - L’amour kopen? Bied vanaf 300!
Jean Dewasne (1921-1999) Belgisch L’amour
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300