Lid sinds 2012 / Ede, Nederland
4 aangeboden items / 5 verkochte items
Afmetingen | 58 x 69 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 102 x 127 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 56 x 41.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 39 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |