artcol
  5. artcol

artcol

Lid sinds 2012 / Ede, Nederland

4 aangeboden items / 5 verkochte items

Jos van den Berg - Cagnes-sur-Mer kopen? Bied vanaf 450!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Cagnes-sur-Mer
Afmetingen58 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 450
David Rakia - Israëlisch landschap kopen? Bied vanaf 250!
David Rakia (1928) Israëlisch Israëlisch landschap
Afmetingen102 x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Willy Sluiter - Vollendamse Vissers kopen? Bied vanaf 650!
Willy Sluiter (1873-1949) Nederlands Vollendamse Vissers
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen56 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Peer Veneman - 'All Hands on Deck' kopen? Bied vanaf 370!
Peer Veneman (1952) Nederlands 'All Hands on Deck'
TechniekDigitale Print
Afmetingen39 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 370