Lid sinds 2005 / Hamburg, Duitsland
3 aangeboden items / 64 verkochte items
Afmetingen | 76 x 56.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 63 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |