artdealer
  5. artdealer

artdealer

Lid sinds 2005 / Hamburg, Duitsland

3 aangeboden items / 64 verkochte items

Harrie Gerritz - unbekannt kopen? Bied vanaf 99!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands onbekend
Afmetingen76 x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Alexandre Fassianos - le rencontre kopen? Bied vanaf 750!
Alexandre Fassianos (1935) Grieks de bijeenkomst
TechniekLitho
Afmetingen63 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Alexandre Fassianos - unbekannt kopen? Bied vanaf 750!
Alexandre Fassianos (1935) Grieks onbekend
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750