Edward Hald (1883-1980) Slip Graal' kom/snoepschaal op voet.
Afmetingen | 10 x 23.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 200
Lid sinds 2019 / Huizen, Nederland
5 aangeboden items / 6 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 34 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 68 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 35 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |