artholland1978
  5. artholland1978

artholland1978

Lid sinds 2019 / Huizen, Nederland

5 aangeboden items / 6 verkochte items

Edward Hald - Slip Graal' kom/snoepschaal op voet. kopen? Bied vanaf 200!
Edward Hald (1883-1980) Zweeds Slip Graal' kom/snoepschaal op voet.
Afmetingen10 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Herman Moerkerk - Drie vrienden kopen? Bied vanaf 380!
Herman Moerkerk (1879-1949) Nederlands Drie vrienden
TechniekAquarel
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Ingeborg Lundin - Ingeborg Lundin Orrefors Zweden Bubble blauwe glazen kom kopen? Bied vanaf 120!
Ingeborg Lundin (1921-1992) Zweeds Ingeborg Lundin Orrefors Zweden Bubble blauwe glazen kom
Afmetingen10 x 14 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 120
Joop Kropff - Moutstraat te Utrecht kopen? Bied vanaf 750!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands Moutstraat te Utrecht
TechniekAquarel
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750