artleas
  5. artleas

artleas

Lid sinds 2018 / Sankt Gallen, Zwitserland

68 aangeboden items / 51 verkochte items

Alex Katz - gesigneerde litho “Self Portrait” - ingelijst kopen? Bied vanaf 890!
Alex Katz (1927) Amerikaans gesigneerde litho “Self Portrait” - ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen78 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 890
Arnulf Rainer - "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek kopen? Bied vanaf 2900!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek
Afmetingen45 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.900
Erik Andriesse - uniek werk : Monotype `rooie hond´ - zeer fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 950!
Erik Andriesse (1957-1993) Nederlands uniek werk : Monotype `rooie hond´ - zeer fraai ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 790!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Prachtig origineel werk in gemengde techniek
Afmetingen72 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 790
Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!
Barbara Bloom (1951) Nederlands Duits Amerikaans Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Willem Heesen - Uniek rond glazen object, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 240!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek rond glazen object, handgesigneerd
TechniekGlas
GesigneerdHandgesigneerd
€ 240
Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!
Bernard Heesen (1958) Nederlands Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen20 x 21 x 21.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Kang Yu - Snake Head Woman - schilderij in acryl kopen? Bied vanaf 390!
Kang Yu (1963) Chinees Snake Head Woman - schilderij in acryl
Afmetingen60.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!
Ruth Root (1967) Amerikaans uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book
TechniekOffset
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 189
Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen78 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 370
Damien Hirst - gesigneerd uitgave van "Beyond Belief " kopen? Bied vanaf 189!
Damien Hirst (1965) Engels gesigneerd uitgave van "Beyond Belief "
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
€ 189
Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!
Zhuang Hong Yi (1962) Chinees Nederlands Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek
Afmetingen69 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.850
Michael Parkes - uniek werk - Originele tekening in pastel - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 1090!
Michael Parkes (1944) Amerikaans uniek werk - Originele tekening in pastel - mooi ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.090
Sol LeWitt - ZELDZAAM, Ets met aquatint "Black & Gray #3" , prachtig ingelijst, 1991, GROOT kopen? Bied vanaf 2900!
Sol LeWitt (1928-2007) Amerikaans ZELDZAAM, Ets met aquatint "Black & Gray #3" , prachtig ingelijst, 1991, GROOT
TechniekEts
Afmetingen104 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.900
Jan Henderikse - Collage met Art Card + Art Book : ZERO kopen? Bied vanaf 149!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Collage met Art Card + Art Book : ZERO
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Marcel Wanders - Sitting Mickey in wit in mooie doos met certificaat kopen? Bied vanaf 149!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Sitting Mickey in wit in mooie doos met certificaat
Afmetingen12 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 149
Marcel Wanders - Sitting Mickey in glanzend rood / uitverkocht kopen? Bied vanaf 149!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Sitting Mickey in glanzend rood / uitverkocht
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 149
Andy Warhol - Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA kopen? Bied vanaf 8900!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk Hans Christian Andersen FS II 397 - genummerd + CoA
Afmetingen107 x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 8.900
Dave Muller - Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot ! kopen? Bied vanaf 1750!
Dave Muller (1964) Amerikaans Prachtig origineel werk in gemengde techniek - groot !
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Keith Haring - “The Radiant Dancer” - LED Neon - Limited Edition - met CoA kopen? Bied vanaf 370!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans “The Radiant Dancer”  - LED Neon - Limited Edition - met CoA
Afmetingen50 x 45 x 5.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 370
Rupert Jasen Smith - Homage to Andy Warhol No.4, TP gesigneerd UNIEK kopen? Bied vanaf 3900!
Rupert Jasen Smith (1953-1989) Amerikaans Homage to Andy Warhol No.4, TP gesigneerd UNIEK
Afmetingen132 x 132 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.900
Andy Warhol - Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk, Marilyn - Ingelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 2.390
Andy Warhol - Zeefdruk, The Witch - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2390!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Zeefdruk, The Witch - Ingelijst
IngelijstIngelijst
€ 2.390
Julian Schnabel - Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1390!
Julian Schnabel (1951) Amerikaans Pigmentdruk "Childhood II" gesigneerd & ingelijst
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.390
Jean-Michel Basquiat - Neon LED Light “PEZ Dispenser” met CoA © Estate of Jean-Michel Basquiat kopen? Bied vanaf 299!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans Neon LED Light “PEZ Dispenser” met CoA © Estate of Jean-Michel Basquiat
Afmetingen40 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 299
Andy Warhol - Neon LED Campbell's SOUP + CoA ©/®/™ The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 598!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Neon LED Campbell's SOUP + CoA ©/®/™ The Andy Warhol Foundation
Afmetingen62 x 35.5 x 5.5 cm (h x b x d)
€ 598
Jean-Michel Basquiat - Neon LED Light “HEAD” met CoA © Estate of Jean-Michel Basquiat kopen? Bied vanaf 899!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans Neon LED Light “HEAD” met CoA © Estate of Jean-Michel Basquiat
Afmetingen50 x 58 x 5 cm (h x b x d)
€ 899
Andy Warhol - Neon LED COW - genummerde editie + CoA ©/®/™ The Andy Warhol Foundation kopen? Bied vanaf 449!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Neon LED COW - genummerde editie + CoA ©/®/™ The Andy Warhol Foundation
Afmetingen60 x 37 x 5.5 cm (h x b x d)
€ 449
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 2 Mensch" + Boek kopen? Bied vanaf 239!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “Das Wirtschaftswert-PRINZIP 2 Mensch" + Boek
TechniekOffset
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 239
Christo - The Umbrellas :dubbele card met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Umbrellas :dubbele card met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht
TechniekOffset
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Christo - The Umbrellas -dubbele card met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans The Umbrellas -dubbele card met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht
TechniekOffset
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Christo - Surrounded Islands : met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht kopen? Bied vanaf 390!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Surrounded Islands : met originele stof, gesigneerd & boek & persbericht
TechniekOffset
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Hans Rudolf Giger - Signed Art Card "Biomechanical Landscape II" + Taschen Art Book HR Giger kopen? Bied vanaf 239!
Hans Rudolf Giger (1940-2014) Zwitsers Signed Art Card "Biomechanical Landscape II" + Taschen Art Book HR Giger
TechniekOffset
Afmetingen54 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 239
Anne Menke - Ingelijste foto gesigneerd, genummerd & Beau comme le monde-Collector's Edition kopen? Bied vanaf 270!
Anne Menke (1967) Duits Ingelijste foto gesigneerd, genummerd & Beau comme le monde-Collector's Edition
TechniekPortfolio
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 270
Richard Long - Screen print `A cloudless walk´ , gesigneerd & zeer fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 690!
Richard Long (1945) Engels Screen print `A cloudless walk´ , gesigneerd & zeer fraai ingelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Max Pam - Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition kopen? Bied vanaf 690!
Max Pam (1949) Australisch Ingelijste foto, gesigneerd, genummerd & Atlas Monographs - Collector’s Edition
TechniekPortfolio
Afmetingen54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
René Daniëls - UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 1190!
René Daniëls (1950) Nederlands UNIEKE Litho getiteld "R`dam" , gesigneerd & fraai ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.190