artleas
  5. artleas

artleas

Lid sinds 2018 / Sankt Gallen, Zwitserland

43 aangeboden items / 44 verkochte items

Joseph Beuys - Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken kopen? Bied vanaf 380!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Beuys&Blume, KONTAKT mit Bäumen, dubbel gesigneerd/genummerd + 2 Boeken
TechniekOffset
Afmetingen35 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 380
Pieter Hugo - Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink kopen? Bied vanaf 3900!
Pieter Hugo (1976) Zuid-Afrikaans Gesigneerd, Maxwell Dorbor, Monrovia, Liberia - Archival pigment ink
TechniekC-Print
Afmetingen67 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.900
Alex Katz - gesigneerde litho “Self Portrait” - ingelijst kopen? Bied vanaf 890!
Alex Katz (1927) Amerikaans gesigneerde litho “Self Portrait” - ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen78 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 890
Jimmy Nelson - Samburu, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
Jimmy Nelson (1967) Engels Samburu, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign.
TechniekPortfolio
Afmetingen55 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.390
Arnulf Rainer - "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek kopen? Bied vanaf 2900!
Arnulf Rainer (1929) Oostenrijks "Pintorarium" handmatig beschilderd met aquarel door de kunstenaar + boek
Afmetingen45 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.900
Paul Andriesse - Prachtig ingelijste Zwart/Wit foto - gesigneerd kopen? Bied vanaf 590!
Paul Andriesse (1955) Nederlands Prachtig ingelijste Zwart/Wit foto - gesigneerd
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 590
Paul Andriesse - Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar kopen? Bied vanaf 340!
Paul Andriesse (1955) Nederlands Mooi ingelijste set : Zwart/Wit foto + Tekst van de kunstenaar
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 340
Erik Andriesse - uniek werk : Monotype `rooie hond´ - zeer fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 950!
Erik Andriesse (1957-1993) Nederlands uniek werk : Monotype `rooie hond´ - zeer fraai ingelijst
TechniekMonotype
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Jeroen Henneman - Prachtig origineel werk in gemengde techniek kopen? Bied vanaf 790!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Prachtig origineel werk in gemengde techniek
Afmetingen72 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 790
Barbara Bloom - Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd kopen? Bied vanaf 390!
Barbara Bloom (1951) Nederlands Duits Amerikaans Limited edition 8 Giftwrap Papers in a Linen Box+Print/Boek gesigneerd/genummerd
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 390
Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Willem Heesen - Uniek rond glazen object, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 240!
Willem Heesen (1925-2007) Nederlands Uniek rond glazen object, handgesigneerd
TechniekGlas
GesigneerdHandgesigneerd
€ 240
Bernard Heesen - Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 230!
Bernard Heesen (1958) Nederlands Uniek glazen object in organische vaasvorm, handgesigneerd
TechniekGlas
Afmetingen20 x 21 x 21.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 230
Yu Mei Yuan - Schilderij One Lady/Three figures in pink - uniek werk in acryl kopen? Bied vanaf 390!
Yu Mei Yuan (1975) Chinees Schilderij One Lady/Three figures in pink - uniek werk in acryl
Afmetingen130 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Kang Yu - Snake Head Woman - schilderij in acryl kopen? Bied vanaf 390!
Kang Yu (1963) Chinees Snake Head Woman - schilderij in acryl
Afmetingen60.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 390
Ruth Root - uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 690!
Ruth Root (1967) Amerikaans uniek werk - Collage in papier & acryl - mooi ingelijst
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Albert Watson - Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives kopen? Bied vanaf 690!
Albert Watson (1942) Schots Ingelijste foto,gesigneerd & Limited Edition UFO-Unified Fashion Objectives
TechniekPortfolio
Afmetingen54 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Joseph Beuys - Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book kopen? Bied vanaf 189!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Gesigneerde Art Card “La rivoluzione siamo noi” 1972 plus 2x Art book
TechniekOffset
Afmetingen44 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 189
Paul Blanca - Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien kopen? Bied vanaf 370!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands Gesigneerd & ingelijst, Portret van Dorien
Afmetingen78 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 370
Damien Hirst - gesigneerd uitgave van "Beyond Belief " kopen? Bied vanaf 189!
Damien Hirst (1965) Engels gesigneerd uitgave van "Beyond Belief "
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 22 cm (h x b)
€ 189
Tom Hunter - `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home kopen? Bied vanaf 690!
Tom Hunter (1965) Engels `Girl in the Bus` gesigneerd, fraai ingelijst + Collectors Edition The Way Home
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Jimmy Nelson - Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign. kopen? Bied vanaf 1390!
Jimmy Nelson (1967) Engels Kazakhs, gesigneerd & Collectors Edition Before They Pass Away, genumm./gesign.
TechniekPortfolio
Afmetingen55 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.390
Karel Appel - Originele tekening in pastelkrijt met Certificaat Karel Appel Foundation kopen? Bied vanaf 6950!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Originele tekening in pastelkrijt met Certificaat Karel Appel Foundation
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 6.950
Zhuang Hong Yi - Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 2850!
Zhuang Hong Yi (1962) Chinees Nederlands Tweeluik/Diptych FACE - Gemengde techniek
Afmetingen69 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.850
Michael Parkes - uniek werk - Originele tekening in pastel - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 1090!
Michael Parkes (1944) Amerikaans uniek werk - Originele tekening in pastel - mooi ingelijst
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.090
Sol LeWitt - ZELDZAAM, Ets met aquatint "Black & Gray #3" , prachtig ingelijst, 1991, GROOT kopen? Bied vanaf 2900!
Sol LeWitt (1928-2007) Amerikaans ZELDZAAM, Ets met aquatint "Black & Gray #3" , prachtig ingelijst, 1991, GROOT
TechniekEts
Afmetingen104 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.900
Jan Henderikse - Collage met Art Card + Art Book : ZERO kopen? Bied vanaf 149!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Collage met Art Card + Art Book : ZERO
Afmetingen43 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149