Isaac Israels (1865-1934) Acht tekeningen
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
€ 85
Lid sinds 2016 / Woerden, Nederland
8 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Softcover |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 40 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 99 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 43 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 31 x 23 cm (h x b) |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 29 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |