barb52
  5. barb52

barb52

Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland

14 aangeboden items / 65 verkochte items

Werner Berges - Girl - zeefdruk - drukgesigneerd - Jaren 1980 kopen? Bied vanaf 65!
Werner Berges (1941) Duits Girl - zeefdruk - drukgesigneerd - Jaren 1980
Afmetingen58 x 41 cm (h x b)
€ 65
Enrico Baj - Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Enrico Baj (1924-2003) Italiaans Der kleine General, -litho reliëfdruk - handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Mel Ramos - Modigliani 2 # - offset - handgsigneerd kopen? Bied vanaf 89!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Modigliani 2 # - offset - handgsigneerd
TechniekOffset
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89
Valerio Adami - Statuette - kleuren - lithografie 1982 -handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Valerio Adami (1935) Italiaans Statuette - kleuren - lithografie 1982 -handgesigneerd en genummerd
TechniekLitho
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Joan Miro - Fundació Joan Miró, 1975 - original Lithografie - oplage 2000 kopen? Bied vanaf 89!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Fundació Joan Miró, 1975 - original Lithografie - oplage 2000
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
€ 89
Max Bill - Max Bill - Geometrie in Kleur - Kleurenzeefdruk uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill (1908-1994) Zwitsers Max Bill - Geometrie in Kleur - Kleurenzeefdruk uit 1972
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
€ 55
Bruno Bruni - "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans "The last coffee " - kleurengiclee - handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Bruno Bruni - My Dog - Meneloa - Giclèe 2017 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 59!
Bruno Bruni (1935) Italiaans My Dog - Meneloa - Giclèe 2017 - handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen56.7 x 50.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Pidder Auberger - Komposition - Werknummer 105 - Farbhochdruck 1990 - Signiert kopen? Bied vanaf 89!
Pidder Auberger (1946-2012) Duits Komposition - Werknummer 107 - Farbhochdruck 1990 - Signiert
TechniekComputerprint
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Pidder Auberger (1946-2012) Duits Komposition - Werknummer 105 - Farbhochdruck 1990 - Signiert
TechniekComputerprint
Afmetingen50 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Christo - Project : 1984 - 1991 - Location : USA "The Yellow Umbrellas " kopen? Bied vanaf 50!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Project : 1984 - 1991 - Location : USA "The Yellow Umbrellas "
TechniekLitho
Afmetingen49 x 51 cm (h x b)
€ 50
Christo - Project : 1984 - 1991 - Location : Ibaraki Japan "The Blue Umbrellas - Japan" kopen? Bied vanaf 50!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans Project : 1984 - 1991 - Location : Ibaraki Japan "The Blue Umbrellas - Japan"
TechniekLitho
Afmetingen49 x 51 cm (h x b)
€ 50
Andy Warhol - Mick Jagger (1975) - MuMok Wenen 2010 - offset litho kopen? Bied vanaf 69!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Mick Jagger (1975) - MuMok Wenen 2010 - offset litho
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
€ 69