barb52
  5. barb52

barb52

Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland

8 aangeboden items / 250 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)
8 aangeboden items door deze verkoper
Alexander Calder - Pace Gallery, Columbus/Ohio , Jaren 1970 - drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 79!
Alexander Calder - Pace Gallery, Columbus/Ohio , Jaren 1970 - drukgesigneerd

Affiches

Geplaatst doorbarb52

TechniekOffset
Afmetingen63 cm x 89 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie kopen? Bied vanaf 55!
Pablo Picasso - at Pace , Columbus Ohio 1978 - Offset lithografie

Affiches

Geplaatst doorbarb52

TechniekOffset
Afmetingen71 cm x 64 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Litografo (Band I) 1972 - Litografia Original II -Mourlot 858 kopen? Bied vanaf 69!
Joan Miro - Litografo (Band I) 1972 - Litografia Original II -Mourlot 858

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbarb52

TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Max Ernst - "Jenseits der Malerei" - originele kleurenlitho - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Max Ernst - "Jenseits der Malerei" - originele kleurenlitho - niet gesigneerd

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbarb52

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 23 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116 kopen? Bied vanaf 79!
Joan Miro - Originele lithografie IV - Litografo (Band III) 1978 , Mourlot 1116

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbarb52

TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Ernest Trova - Falling man - At Pace/Columbus - Ohio- 1971 kopen? Bied vanaf 55!
Ernest Trova - Falling man - At Pace/Columbus - Ohio- 1971

Affiches

Geplaatst doorbarb52

TechniekOffset
Afmetingen79 cm x 66 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro - Affiche Galeria Joan Prats , Barcelona 1976 Offsetlitho

Affiches

Geplaatst doorbarb52

TechniekOffset
Afmetingen40 cm x 25 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale

Affiches

Geplaatst doorbarb52

TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst