Werner Berges (1941) Girl - zeefdruk - drukgesigneerd - Jaren 1980
Afmetingen | 58 x 41 cm (h x b) |
€ 65
Lid sinds 2012 / Amsterdam, Nederland
14 aangeboden items / 65 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 56.7 x 50.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 50 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Computerprint |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 49 x 51 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 82 x 54 cm (h x b) |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |