bruk21
  5. bruk21

bruk21

Lid sinds 2019 / Breda, Nederland

35 aangeboden items / 146 verkochte items

Kees van Dongen - Pochoir - Prière kopen? Bied vanaf 595!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Pochoir - Prière
TechniekVaria
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
€ 595
Kees van Dongen - 1001 nacht ( 3 stuks ) kopen? Bied vanaf 65!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans 1001 nacht ( 3 stuks )
TechniekLitho
Afmetingen32 x 25.5 cm (h x b)
€ 65
Raoul Dufy - Les Baigneuses kopen? Bied vanaf 495!
Raoul Dufy (1877-1953) Frans Les Baigneuses
TechniekLitho
Afmetingen27.50 x 36.50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 495
Kees van Dongen - Pochoir - Jeune femme au chien 1925 kopen? Bied vanaf 850!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Pochoir - Jeune femme au chien 1925
TechniekLitho
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
€ 850
Gerard 't Hart - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zonder titel
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Wil Rombouts - Vogels ( 2 stuks ) kopen? Bied vanaf 175!
Wil Rombouts (1942) Nederlands Vogels ( 2 stuks )
TechniekLitho
Afmetingen43 x 47 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 175
Wolf Vostell - Against Apartheid kopen? Bied vanaf 50!
Wolf Vostell (1932-1998) Duits Against Apartheid
TechniekOffset
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 50
Lucebert - Against Apartheid kopen? Bied vanaf 50!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Against Apartheid
TechniekOffset
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
€ 50
Piet Warffemius - Fly my sadness kopen? Bied vanaf 45!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Fly my sadness
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Kees van Dongen - Pochoir - Espagnole 1925 kopen? Bied vanaf 395!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Pochoir - Espagnole 1925
TechniekLitho
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
€ 395
Kees van Dongen - Pochoir - Croquis 1925 kopen? Bied vanaf 450!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Pochoir - Croquis 1925
TechniekLitho
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
€ 450
Kees van Dongen - Naar het park - 1925 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Naar het park - 1925
TechniekLitho
Afmetingen25 x 19 cm (h x b)
€ 250
Joan Miro - Litho uit Derriere le Miroir kopen? Bied vanaf 145!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litho uit Derriere le Miroir
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 145
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 145
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 475!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Geen titel
Afmetingen44 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
George Henri Manesse - La Negresse kopen? Bied vanaf 95!
George Henri Manesse (1854-1940) Frans La Negresse
TechniekLitho
Afmetingen35.5 x 53 cm (h x b)
€ 95
George Henri Manesse - Nu Bleu kopen? Bied vanaf 75!
George Henri Manesse (1854-1940) Frans Nu Bleu
TechniekLitho
Afmetingen35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 75
George Henri Manesse - Fleurs de Neige kopen? Bied vanaf 75!
George Henri Manesse (1854-1940) Frans Fleurs de Neige
TechniekLitho
€ 75
Jan Hendrix - Zeefdruk bomen kopen? Bied vanaf 45!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Zeefdruk bomen
Afmetingen37 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jef Diederen - linosnede - 1991 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands linosnede - 1991
Afmetingen28 x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Afmetingen37 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Marino Marini - Cavallo kopen? Bied vanaf 95!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Cavallo
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 95
Jan Mankes - Ets twee muizen - Gesigneerd - 1916 kopen? Bied vanaf 375!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Ets twee muizen - Gesigneerd - 1916
TechniekEts
Afmetingen16.5 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Jan Mankes - Ets vier muizen - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 395!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Ets vier muizen - Gesigneerd - 1918
TechniekEts
Afmetingen31 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Jan Mankes - Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Houtsnede Zwarte Kraai - Gesigneerd - 1918
Afmetingen25 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Irene Joffroy - Drie zussen kopen? Bied vanaf 75!
Irene Joffroy (1923-2011) Nederlands Drie zussen
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Irene Joffroy - Meisje in landschap kopen? Bied vanaf 60!
Irene Joffroy (1923-2011) Nederlands Meisje in landschap
Afmetingen34 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Joan Miro - Geen titel kopen? Bied vanaf 135!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Geen titel
TechniekLitho
Afmetingen57 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 135
Alexander Calder - Litho abstract kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Litho abstract
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
€ 75
Alexander Calder - Litho abstract kopen? Bied vanaf 65!
TechniekLitho
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
€ 65
Shinkichi Tajiri - Knoop ( gesigneerd ) kopen? Bied vanaf 100!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Knoop ( gesigneerd )
Afmetingen55.5 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Anton Heyboer - Geen titel kopen? Bied vanaf 195!
Afmetingen79 x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Jan Hendrix - Zeefdruk bomen kopen? Bied vanaf 55!
Afmetingen37 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Marino Marini - Vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Vrouw
TechniekLitho
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
€ 75
Piet Warffemius - Schuilen in mijn hoofd kopen? Bied vanaf 65!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Schuilen in mijn hoofd
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65