Kurt Meyer-Eberhardt (1895-1977) Gemsen kop
Techniek | Ets |
Afmetingen | 61.5 x 48.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75