Daniel Tavenier (1964) Origineel werk in gemengde techniek (aquarel, krijt, collage), Model
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 53 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 30