d_Hondecoeter
  5. d_Hondecoeter

d_Hondecoeter

Lid sinds 2018 / Warmond, Nederland

14 aangeboden items / 25 verkochte items

Daniel Tavenier - Origineel werk in gemengde techniek (aquarel, krijt, collage), Model kopen? Bied vanaf 30!
Daniel Tavenier (1964) Nederlands Origineel werk in gemengde techniek (aquarel, krijt, collage), Model
TechniekAquarel
Afmetingen53 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Daniel Tavenier - Origineel werk in gemengde techniek (acryl, potlood, collage), Model kopen? Bied vanaf 30!
Daniel Tavenier (1964) Nederlands Origineel werk in gemengde techniek (acryl, potlood, collage), Model
TechniekAquarel
Afmetingen39 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
TechniekAquarel
Afmetingen53 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Ingo Leth - Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien kopen? Bied vanaf 20!
Ingo Leth (1968) Duits Ingelijste zeefdruk, Landschap met drie koeien
Afmetingen43 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Leon Wildenburg - Grote gouache, Stilleven met bezem en appel kopen? Bied vanaf 30!
Leon Wildenburg (1946) Nederlands Grote gouache, Stilleven met bezem en appel
TechniekGouache
Afmetingen75 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Leon Wildenburg - Grote gouache, Hotel Seteais kopen? Bied vanaf 35!
Leon Wildenburg (1946) Nederlands Grote gouache, Hotel Seteais
TechniekGouache
Afmetingen55 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Erica Sijnja - Ingelijste litho, De Zot kopen? Bied vanaf 20!
Erica Sijnja (1946) Nederlands Ingelijste litho, De Zot
TechniekLitho
Afmetingen38 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
John Foppen - Olieverf op doek:' Landscape no. 08' (2015) kopen? Bied vanaf 60!
John Foppen (1945) Nederlands Olieverf op doek:' Landscape no. 08' (2015)
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 60
Rene Smeets - Gouache, Landschap met dorpsgezicht (ingelijst) kopen? Bied vanaf 300!
Rene Smeets (1905-1976) Nederlands Gouache, Landschap met dorpsgezicht (ingelijst)
TechniekGouache
Afmetingen71 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Ernst Bergmans - Pentekening en zeefdruk, Zonder titel (Abstract-geometrische compositie) kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Bergmans (1952) Nederlands Pentekening en zeefdruk, Zonder titel (Abstract-geometrische compositie)
Afmetingen47.5 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 125
Jan de Weerd - Originele krijttekening op papier, Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 30!
Jan de Weerd (1953) Nederlands Originele krijttekening op papier, Abstracte compositie
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Caroline Gresnigt - Litho, Twee figuren kopen? Bied vanaf 20!
Caroline Gresnigt (1960) Nederlands Litho, Twee figuren
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Fred van de Walle - Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980) kopen? Bied vanaf 35!
Fred van de Walle (1942) Nederlands Litho (2-delig), Geen titel 4 / Abstract-geometrisch werk (1980)
TechniekLitho
Afmetingen33 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35