Willem de Vries (1948) Storm III
Afmetingen | 65 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 90
Lid sinds 2017 / Stavoren, Nederland
/ 71 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Tempera |
Afmetingen | 88 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 62 x 62 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 70.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |