Jan Miechels (1916-1996) Boeket in vaas
Afmetingen | 42 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 5
3 biedingen