dedelft
  5. dedelft

dedelft

Lid sinds 2017 / Stavoren, Nederland

5 aangeboden items / 69 verkochte items

Jan Miechels - Boeket in vaas kopen? Bied vanaf 1!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands Boeket in vaas
Afmetingen42 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 5
3 biedingen
Jan van Geem - Opgespoten polder kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Geem (1919-1995) Nederlands Opgespoten polder
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Hans Cornel - zeefdruk - groot werk - kopen? Bied vanaf 30!
Hans Cornel (1952) Nederlands zeefdruk - groot werk -
Afmetingen100 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Peter van den Akker - Roses are red my love kopen? Bied vanaf 40!
Peter van den Akker (1949) Nederlands Roses are red my love
Afmetingen55 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40