design22
  5. design22

design22

Lid sinds 2019 / Mook, Nederland

/ 3 verkochte items

Rosenthal - Gisela Müller-Behrendt, z.t. kopen? Bied vanaf 50!
Rosenthal (1879-2009) Duits Gisela Müller-Behrendt, z.t.
Afmetingen30 x 30 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Rosenthal - Bjorn Winnblad kerstbord kopen? Bied vanaf 50!
Rosenthal (1879-2009) Duits Bjorn Winnblad kerstbord
Afmetingen28.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Mobach Keramiek - Kan, vaas, schaal kopen? Bied vanaf 75!
Mobach Keramiek (1895) Nederlands Kan, vaas, schaal
Afmetingen10 x 10 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75