Rosenthal (1879-2009) Gisela Müller-Behrendt, z.t.
Afmetingen | 30 x 30 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
€ 50
Lid sinds 2019 / Mook, Nederland
/ 3 verkochte items
Afmetingen | 28.5 x 28.5 cm (h x b) |
Afmetingen | 10 x 10 cm (h x b) |