djs
  5. djs

djs

Lid sinds 2018 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 52 verkochte items

Peter Lazarov - ''Labyrint'' kopen? Bied vanaf 80!
Peter Lazarov (1958) Bulgaar ''Labyrint''
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Geertje Briels - "Rebus" 2001 kopen? Bied vanaf 50!
Geertje Briels (1957) Nederlands "Rebus" 2001
Afmetingen68 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Fernande Daniels - Laas - Zonder Titel (Caribische onderwaterwereld) kopen? Bied vanaf 80!
Fernande Daniels - Laas (1943) Nederlands Zonder Titel (Caribische onderwaterwereld)
Afmetingen53 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80