Peter Lazarov (1958) ''Labyrint''
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 41.5 x 51.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 80