emfo
  5. emfo

emfo

Lid sinds 2018 / Zwolle, Nederland

5 aangeboden items / 3 verkochte items

Jan Montyn - uit het vierkant kopen? Bied vanaf 250!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands uit het vierkant
TechniekAquarel
Afmetingen32.5 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 250
Jan Montyn - de nachtmerrie kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands de nachtmerrie
TechniekEts
Afmetingen38 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Jan Montyn - deel van een nacht kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands deel van een nacht
TechniekEts
Afmetingen34 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Henk Pieter Pander - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Henk Pieter Pander (1937) geen titel
TechniekAquarel
Afmetingen46 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Kornelius Hendrikus Dorre - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Kornelius Hendrikus Dorre (1933-1986) Duits geen titel
Afmetingen50 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 35