Lid sinds 2014 / Venlo, Nederland
26 aangeboden items / 79 verkochte items
Afmetingen | 23.5 x 6.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 15.5 x 16.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 13 x 13 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 814 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 6.5 x 17 cm (h x b) |
Gewicht | 1670 g |
Afmetingen | 10 x 11 cm (h x b) |
Gewicht | 625 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 16 x 8 cm (h x b) |
Gewicht | 385 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 5 x 10 cm (h x b) |
Gewicht | 300 g |
Afmetingen | 88 x 38 cm (h x b) |
Afmetingen | 25 x 17 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1000 g |
Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
Afmetingen | 21 x 9 cm (h x b) |
Gewicht | 275 g |
Afmetingen | 28 x 12 cm (h x b) |
Afmetingen | 31 x 12 cm (h x b) |
Afmetingen | 20.5 x 17 cm (h x b) |
Gewicht | 3500 g |
Afmetingen | 20 x 10 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 25.5 x 18 cm (h x b) |
Afmetingen | 7 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 2 x 33 x 16.5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Afmetingen | 28 x 14 cm (h x b) |
Gewicht | 900 g |
Afmetingen | 22 x 8.5 cm (h x b) |
Gewicht | 660 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 4 x 26 x 15 cm (h x b x d) |
Gewicht | 922 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 14 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongemerkt |
Afmetingen | 17 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2250 g |
Afmetingen | 9 x 15 cm (h x b) |
Afmetingen | 18 x 6.5 cm (h x b) |
Gewicht | 660 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |