Lid sinds 2012 / axel, Nederland
6 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 37 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 15 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 13 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 17 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 32 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |