etsje
  5. etsje

etsje

Lid sinds 2012 / axel, Nederland

6 aangeboden items / 8 verkochte items

Dorothea Brähler-Kühnen - ETS ZONDER NAAM ontlading? kopen? Bied vanaf 40!
Dorothea Brähler-Kühnen (1906) Nederlands ETS ZONDER NAAM ontlading?
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen37 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Leopold Lowenstam - DE WEDUWE kopen? Bied vanaf 52!
Leopold Lowenstam (1842-1898) Nederlands DE WEDUWE
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen15 x 17 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 52
Dorothea Brähler-Kühnen - ETS DUINEN kopen? Bied vanaf 50!
Dorothea Brähler-Kühnen (1906) Nederlands ETS DUINEN
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Dirk Baksteen - HOEVE IN DE KEMPEN kopen? Bied vanaf 110!
Dirk Baksteen (1886-1971) Nederlands Belgisch HOEVE IN DE KEMPEN
TechniekEts
Afmetingen13 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Charles William Cain - "The Hunter" droge naald. kopen? Bied vanaf 40!
Charles William Cain (1893-1962) Engels "The Hunter" droge naald.
TechniekDroge Naald
Afmetingen17 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Rudolf Jettmar - FELSTRUMMER VERSPERREN DEN WEG ZUM PARADIES. kopen? Bied vanaf 40!
Rudolf Jettmar (1869-1939) Oostenrijks FELSTRUMMER VERSPERREN DEN WEG ZUM PARADIES.
TechniekEts
Afmetingen32 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40