famschippers
  5. famschippers

famschippers

Lid sinds 2021 / Apeldoorn, Nederland

/ 86 verkochte items

Ronald Boonacker - Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 210!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Route du Soleil VII, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT
Afmetingen34 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 210
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) Gratis verzending * kopen? Bied vanaf 155!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap /DUO XV Certificaat van echtheid) Gratis verzending *
Afmetingen31.5 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 155
Ronald Boonacker - Route du Soleil IX, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT kopen? Bied vanaf 210!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Route du Soleil IX, Limited edition, Acryl (gratis verzending) CERTIFICAAT
Afmetingen34 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 210
Ronald Boonacker - Landschap du Soleil VII (INGELIJST) Cerificaat van Echtheid kopen? Bied vanaf 210!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Landschap du Soleil VII (INGELIJST) Cerificaat van Echtheid
Afmetingen38 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 210
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XIII Certificaat van echtheid) Gratis verzending * kopen? Bied vanaf 155!
Ronald Boonacker (1955) Nederlands Italiaans Landschap /DUO XIII Certificaat van echtheid) Gratis verzending *
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 155