Lid sinds 2012 / venlo, Nederland
/ 70 verkochte items
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 91 x 59 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 28.5 x 37.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 28.5 x 28.5 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 30 x 23.5 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 39 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 32.5 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Computerprint |
Afmetingen | 57 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 37 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 44 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |