Lid sinds 2017 / Delft, Nederland
4 aangeboden items / 29 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 112 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |