Lid sinds 2017 / Delft, Nederland
/ 27 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 75.5 x 105.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 120 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 160 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 112 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |