fwvanhelden
  5. fwvanhelden

fwvanhelden

Lid sinds 2017 / Delft, Nederland

/ 27 verkochte items

Jan Schoonhoven - 'turfjes' litho uit 1984 kopen? Bied vanaf 800!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands 'turfjes' litho uit 1984
TechniekLitho
Afmetingen50 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Gerti Bierenbroodspot - Litho: Labyrinth - 1975 kopen? Bied vanaf 100!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands Litho: Labyrinth - 1975
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 105.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
A.R. Penck - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 850!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers Ohne Titel
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 850
Ronald B. Kitaj - The Romance of the Civil Service kopen? Bied vanaf 450!
Ronald B. Kitaj (1932-2007) Amerikaans The Romance of the Civil Service
Afmetingen120 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Armando - Grote kop kopen? Bied vanaf 100!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Grote kop
TechniekLitho
Afmetingen160 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Constant - Le Cauchemar kopen? Bied vanaf 750!
Constant (1920-2005) Nederlands Le Cauchemar
TechniekLitho
Afmetingen112 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750