gerardstrik
  5. gerardstrik

gerardstrik

Lid sinds 2017 / Heemskerk, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Gerard Strik - zonder titel kopen? Bied vanaf 90!
Gerard Strik (1960) Nederlands zonder titel
TechniekCollage
Afmetingen198 x 93 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 90
Gerard Strik - Zonder titil kopen? Bied vanaf 500!
Gerard Strik (1960) Nederlands Zonder titil
Afmetingen100 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 500